Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Paipu Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Alumini |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 4.5mm, 6.5mm, a pēlā aku. |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Defrost Alumini |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana Jingwei kaPaipu Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Alumini hale hana, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka kikoʻī o ka paipu hoʻomehana alumini e like me ke kaha kiʻi a ka mea kūʻai aku a i ʻole nā laʻana. I kēia manawa, ua hana mākou i kekahi maumea hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminiʻoi aku ka nui i lawe ʻia aku i ʻAigupita a me nā ʻāina ʻē aʻe o ka Hikina Waena, inā pono ʻoe e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Hoʻohana ʻia ka paipu hoʻomehana alumini defrost i ka paipu alumini ma ke ʻano he pale, a ua waiho ʻia ka uea hoʻomehana silicon rubber (ke kū'ē ʻana i ka mahana 200 ℃) a i ʻole ka uea hoʻomehana PVC (ke kū'ē ʻana i ka mahana 105 ℃) i loko o ka paipu alumini. Hiki ke hoʻokaʻawale ʻia nā ʻāpana hoʻomehana uila o nā ʻano like ʻole e like me ke anawaena o waho o ka paipu alumini. ʻO ke anawaena he 4.5mm a me 6.5mm. Loaʻa iā ia ka hana sila maikaʻi, ka hoʻoili wela wikiwiki a me ka hana maʻalahi.
Nā Palena ʻenehana
1. Ke kū'ē'ē ʻana i ka pale ʻana: Ma hope o 24 mau hola o ka hoʻokomo ʻana i loko o ka wai, ʻo ke kū'ē'ē ʻana i ka pale ʻana he ≥100MΩ, a ma hope o 30 mau minuke o ka hoʻoikaika ʻana, ʻo ke kū'ē'ē ʻana i ka pale wela he ≥20MΩ;
2. Kū i ke au uila: AC2000V, ʻo ke au hoʻonohonoho he 10MA. Ma hope o ka hoʻāʻo uila kū i ka 2S, ʻaʻohe flashover breakdown;
3. Ke au leakage: ʻO ke au leakage ma 1.15 mau manawa i helu ʻia ka mana e pono he ≤0.5MA;
4. Ka ʻokoʻa o ka mana: ʻo ka mana paʻa ma lalo o ke ana i helu ʻia he -5% -10% o ka waiwai i helu ʻia;
5. Ikaika kēpau: Ma hope o ka hoʻāʻo tensile 100N o ka ʻāpana kēpau, ʻaʻohe hemahema neʻe a haki paha.
Hoʻohana Huahana
ʻO ka paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe alumini e pili ana i ke ana uila i helu ʻia ma lalo o 250V, 50-60Hz, ʻo ka haʻahaʻa pili 90%, ʻo ka mahana ambient he -30℃-+100℃, hoʻomehana wikiwiki ʻia, like, palekana, hoʻohana nui ʻia i loko o nā pahu hau, nā pahu hau a me nā lako hoʻohau ʻē aʻe. Hoʻohana nui ʻia kēia huahana i nā pale ahi, nā kapuahi i hoʻohui ʻia a me nā lako hoʻomehana hoʻomaʻemaʻe a me ka insulation ʻē aʻe.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















