Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | ʻO ka paipu hoʻomehana Evaporator Defrost Aluminum |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 4.5mm, 6.5mm |
| ʻAno | i hoʻopilikino ʻia |
| Uila kūpaʻa | 2,000V/min |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Defrost Alumini |
| Ka lōʻihi o ka paipu | 300-7500mm |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 700-1000mm (maʻamau) |
| Nā ʻāpono | CE/CQC |
| ʻAno kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| ʻO ka mea hoʻomehana Jingwei kaʻO ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe paipu alumini Kinahale hana, hiki ke hoʻopilikino ʻia ka kikoʻī o ka paipu hoʻomehana alumini e like me ke kaha kiʻi a ka mea kūʻai aku a i ʻole nā laʻana. I kēia manawa, ua hana mākou i kekahi maumea hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminiʻoi aku ka nui i lawe ʻia aku i ʻAigupita a me nā ʻāina ʻē aʻe o ka Hikina Waena, inā pono ʻoe e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou. | |
Hoʻonohonoho Huahana
Paipu hoʻomehana alumini hoʻoheheʻehe ʻano ʻāpana hoʻomehana uila i hoʻohana ʻia no ka hoʻoheheʻe ʻana a me ka hoʻoheheʻe ʻana o ka pahu hau, ka pahu hau a me nā lako ʻē aʻe.mea hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminihoʻohana nui i ka paipu alumini ma ke ʻano he mea lawe a me ka laina wela i kūkulu ʻia, hiki ke hoʻomaopopo i ka hoʻomehana wikiwiki, like a palekana hoʻi ma o ka laina wela hoʻomehana silicone rubber. ʻO ka hoʻolālā opaipu hoʻomehana alumininoʻonoʻo i nā mea e like me ka nui o ka mana, ka insulation, ke kuapo mahana a me nā kūlana hoʻoheheʻe wela e hōʻoia i ka hiki ke hāʻawi ʻia ka mana mahana i makemake ʻia. ʻO ka volta hana o ka paipu hoʻomehana alumini defrosting he 220V maʻamau, ʻo ke anawaena o ka paipu he 4.5mm maʻamau, a ʻo ke ola lawelawe o 100,000 mau hola. ʻO kanā paipu hoʻomehana hoʻoheheʻe aluminiʻAʻole kūpono wale no ka hoʻoheheʻe ʻana a me ka hoʻoheheʻe ʻana o nā friji, nā pahu hau a me nā lako ʻē aʻe, hoʻohana nui ʻia ia i nā mīkini ʻē aʻe e pono ai ka mālama ʻana i ka wela uila.
Hiʻohiʻona Huahana
ʻO ka paipu hoʻomehana alumini e hoʻoheheʻehoʻohana ʻia hoʻi i nā ʻano mea hoʻomehana uila like ʻole, me nā pahu hau, nā pahu hau, e hōʻike i kona hiki ke hoʻohana nui ʻia i nā noi hale a me nā ʻoihana.
Ma ka mākeke, makemake nui ʻia ka paipu hoʻomehana alumini defrosting e nā mea kūʻai aku no kona ʻano hana kiʻekiʻe a me ka palekana. Hoʻomaopopo ka hoʻolālā i ka nui o ka mana, nā mea insulation, ke kuapo mahana a me nā kūlana hoʻoheheʻe wela, i mea e hōʻoia ai e hiki i ka huahana ke hāʻawi i ka kaohi mahana pololei, e hoʻokō i nā pono o nā hiʻohiʻona noi like ʻole. Eia kekahi, ua hala pū nā paipu hoʻomehana alumini i ka kaohi maikaʻi, e hōʻoia i kā lākou hana paʻa lōʻihi a me ke ola lawelawe.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














