| Inoa o ka meaʻai | Kāʻei Hoʻomehana Crankcase Compressor Air Conditioning |
| Mea Hana | ʻO ka laholio silikona |
| Ka laulā | 14mm, 20mm, 25mm, a pēlā aku. |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | Hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | 1000mm, a i ʻole ke ʻano maʻamau. |
| Uila uila | 12V-230V |
| Mana | Hoʻopilikino ʻia |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | Mea hoʻomehana pahu crank |
| Kumu hoʻohālike kikowaena | Hoʻopilikino ʻia |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| ʻO kaKāʻei Hoʻomehana CompressorHoʻohana ʻia no ka crankcase o ka ea conditioner, ʻo ke kāʻei hoʻomehana crankcase he 14mm a me 20mm kā mākou, hiki ke hana ʻia ka lōʻihi o ke kāʻei ma hope o kou puni Crankcase. Hiki iā ʻoe ke hahai i ka lōʻihi o kou kāʻei a me ka mana e koho i ka laulā hoʻomehana crankcase kūpono. | |
Mea hoʻomehana pahu crankcase laholio siliconehe ʻano kāʻei hoʻomehana palupalu loa, i hana ʻia me ka uea alloy nickel-chromium a me nā mea insulating, nona nā ʻano o ka mana hoʻolālā kiʻekiʻe, ka hoʻomehana wikiwiki, ka pono wela kiʻekiʻe a me ke ola lawelawe lōʻihi. ʻO kēiakāʻei hoʻomehana compressorkūpono no ka hoʻomehana ʻana a me ka mālama ʻana i nā kini, nā paipu, nā pahu a me nā ipu ʻē aʻe o nā lako hana like ʻole.mea hoʻomehana pahu compressorʻO ka mea hoʻomehana uila he nickel-chromium alloy strip, ʻo ka mea hoʻomehana he multi-layer alkali-free glass fiber, he kūpaʻa maikaʻi ka mahana a me ka hana hoʻomehana hilinaʻi.Kāʻei hoʻomehana laholio siliconehiki ke ʻeha pololei ʻia ma luna o ka ʻili o ka ʻāpana wela, e hoʻokō i ka hoʻomehana like ʻana, a me ka hoʻonohonoho maʻalahi, hoʻohana kūpono, palekana a hilinaʻi hoʻi.mea hoʻomehana crankcase no ka ea hoʻoluʻuLoaʻa nā kikoʻī like ʻole, hiki ke koho ʻia ka lōʻihi mai 100cm a 600cm, loaʻa i ka laulā nā koho like ʻole e like me 14mm, 20mm, 25mm, e hoʻokō i nā pono o nā hiʻohiʻona noi like ʻole.?
ʻO ka hoʻohana ʻana o ke kāʻei hoʻomehana silicone rubber i loko okāʻei hoʻomehana pahu crankhe mea koʻikoʻi loa ka compressor ea hoʻoluʻu. ʻO kakāʻei hoʻomehana compressorhoʻohana nui ʻia e kōkua i ka hoʻomehana ʻana o ka aila hoʻoili i loko o ke kino ea hoʻoluʻu i ke kūlana anu, e hōʻoia i ka hoʻomaka maʻamau o ka ʻāpana, i ka manawa like e pale i ka compressor i ka hoʻoilo anuanu me ka ʻole o ka hōʻino, e hoʻolōʻihi i ke ola lawelawe. ʻO kēia ʻanokāʻei hoʻomehana crankaseua hoʻohana ʻia ma kahi ākea o nā noi, me ke ea hoʻoluʻu keʻena, ka ea hoʻoluʻu pā kau, ka ea hoʻoluʻu puka makani, a me nā mea ʻē aʻe. hōʻike i kona kuleana koʻikoʻi i ka mālama ʻana i ka hana maʻamau a me ka hoʻolōʻihi ʻana i ke ola o nā lako.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













