Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Papa Hoʻomehana Alumini 40 * 50cm |
| ʻĀpana Hoʻomehana | Paipu hoʻomehana uila |
| Uila uila | 110V-230V |
| Mana | Hoʻopilikino ʻia |
| Hoʻokahi seti | Papa hoʻomehana luna + lalo kumu |
| Uhi ʻana o Teflon | Hiki ke hoʻohui ʻia |
| Ka nui | 290 * 380mm, 380 * 380mm, a pēlā aku. |
| MOQ | 10 mau hoʻonohonoho |
| Pūʻolo | Hoʻopaʻa ʻia i loko o ka hihia lāʻau a i ʻole ka pallet |
| Hoʻohana | Papa hoʻomehana alumini |
| ʻO kaPapa Hoʻomehana Alumini no ka Mīkini Paʻi Welaka nui e like me ma lalo nei: 100*100mm,200*200mm,290*380mm380*380mm,400*500mm,400*600mm,500*600mm,600*800mm, a pēlā aku. Loaʻa iā mākou ka nui nuipā kaomi wela alumini, e like me 1000 * 1200mm, 1000 * 1500mm, a pēlā aku.nā pā wela aluminiLoaʻa iā mākou nā ʻōmole a inā pono ʻoe e hoʻopilikino ʻia nā ʻōmole, pls e hoʻouna mai iā mākou i nā kiʻi hoʻomehana alumini (pono e uku ʻia ka uku ʻōmole e ʻoe iho.) | |
400*500mm
380*380mm
130*130mm
Hoʻonohonoho Huahana
He mea nui ka Papa Hoʻomehana Alumini Hoʻolei no nā mīkini extrusion plastik āpau. Hana ʻia nā Papa Hoʻomehana Hoʻolei me ka alumini a i ʻole ke keleawe. ʻO nā hoʻomanawanui mīkini paʻa ma ka ʻili hana o loko a me ke kūkulu ʻana i nā mea hoʻomehana kiʻekiʻe e hōʻoiaʻiʻo i ka hana kiʻekiʻe.
Noi
ʻO ka mea hoʻomehana alumini hoʻolei ea no ka mīkini extruder- Nā mea hoʻomehana alumini a me ke keleawe i hoʻolei ʻia e hoʻokō i nā pilikia o nā koi koʻikoʻi loa o ka ʻoihana hana Semiconductor. Hana ʻia ma lalo o nā kūlana maikaʻi paʻa loa, ua hoʻolālā ʻia kēia mau mea hoʻomehana e hāʻawi i ka hana a ka ʻoihana e manaʻo ai a koi ai.
* Nā Mea Hoʻomehana Platen Bake
* Nā Mea Hoʻomehana Pedestal Bake/Chill
* Nā Mea Hoʻomehana Platen Bake/Chill
* Nā mea hoʻomehana Chuck wela i hoʻolei ʻia
* Nā Mea Hoʻomehana Platen Mahana Kiʻekiʻe
* Nā Mea Hoʻomehana Pedestal Maʻamau
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















