| Inoa o ka meaʻai | Papa Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Alumini 38 * 38CM |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥200MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Ka nui | 380*380mm |
| Uila uila | 110-230V |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Ke kū'ē'ē i ho'oka'awale'ia i loko o ka wai | 750MOhm |
| Hoʻohana | pā wela alumini |
| Ka nui o ka pā ʻē aʻe | 290 * 380mm, 400 * 500mm, 400 * 600mm, a pēlā aku. |
| Hana ʻia nā mea hoʻomehana alumini i hoʻolei ʻia e ka hana ʻia ʻana o nā ʻots alumini make-casting ma o kahi ʻōmole me nā paipu wela i kau ʻia ma luna o ka mīkini, loaʻa iā mākou kekahi mau nui waihona, e like me 290 * 380,380 * 380,400 * 500,400 * 600,500 * 700,600 * 800mm, a pēlā aku. Ma waho aʻe o kēlā, loaʻa iā mākou kekahi pā hoʻomehana alumini nui, 1000 * 1200mm, 1000 * 1500mm, 600 * 1200mm. Hoʻohana nui ʻia ka papa hoʻomehana alumini i ka mīkini paʻi wela, nā mīkini hydraulic a me nā mīkini hoʻoheheʻe hoʻolei. | |
He kiʻekiʻe ka pono o ka papa hoʻomehana alumini i ka hoʻoili like ʻana o ka wela. ʻO kona mahana hana maʻamau he 400-500 C, inā e hoʻokomo i ka attemperator ma kona ʻili a me ke kaomi wela infrared i loko, hiki ke emi ka hoʻohana ʻana o ka uila he 30% ma mua o ka wā ma mua.
1. lawe i ka mea hoʻomehana uila tubular e like me ka mea hoʻomehana a me ka insulator, ma hope o ka hana ʻana i ke ʻano e pono ai, ua hoʻokomo ʻia i loko o nā ʻōmole a laila hana pololei ʻia e ka mīkini e lilo i ka mea hoʻomehana alumini hoʻolei maʻamau.
2. hiki ke hoʻopili pono me ka mea i hoʻomehana ʻia, no laila e hoʻomehana koke ana nā hiʻohiʻona o ka papa hoʻomehana alumini i ka mahana e pono ai. ʻO ke alakaʻi wela kiʻekiʻe, ka hoʻomehana like ʻana, ka pale ʻana i ka haʻalulu a me ka haʻalulu kū'ē i ka abrasion, ke ola lōʻihi, palekana a hilinaʻi hoʻi.
Loaʻa ka hoʻohana ākea o ka papa hoʻomehana alumini i nā ʻoihana mīkini like ʻole. Hiki i ka mahana hana ke piʻi a hiki i ka 350'C (Aluminium). I mea e hoʻopaʻa ai i ka wela i hoʻokahi ʻaoʻao ma ka ʻaoʻao injection, ua uhi ʻia nā ʻaoʻao ʻē aʻe o ka huahana e nā mea hoʻopaʻa wela a me nā mea pale wela. No laila, he mau pono kona e like me ka ʻenehana holomua, ka paʻa wela kiʻekiʻe, ke ola lōʻihi, a pēlā aku. Hoʻohana nui ʻia ka papa wela alumini i ka extrusion plastic, ka fiber kemika, nā mīkini hoʻoheheʻe puhi.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















