Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Panel Mea Hoʻomehana Keramika Infrared 245X60mm |
| Mea Hana | Keramika |
| Uila uila | 12V-480V, hiki ke hoʻopilikino ʻia |
| Ka nui o ka wattage | 125-1500W a i hoʻopilikino ʻia paha |
| ʻAno | Pālahalaha/Piʻo/Pūpū |
| ʻElemene uea kūpaʻa | Ni-Cr a i ʻole FeCr |
| Pae nalu pono | 2 a 10 um |
| Ola hana awelika | A hiki i 20,000 hola ma muli o nā kūlana |
| Thermocouple kūloko | ʻAno K a i ʻole J |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Keramika Infrared |
| Nā wahi anuanu | Ma muli o ka lōʻihi a me ke anawaena 5-25mm |
| Ka mamao o ka radiation i manaʻo ʻia | 100mm a i 200mm |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi pahu |
| Waihoʻoluʻu | ʻeleʻele, keʻokeʻo, melemele |
| ʻO ka nui maʻamau o ka mea hoʻomehana seramika infrared 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Me ka Thermocouple ʻano K a i ʻole J | |
Hoʻonohonoho Huahana
Papa hoʻomehana infrared seramikaHoʻolei ʻia ka radiator e ke kaʻina hana hollow ceramic, a hoʻohana ʻia ka ea ma ke ʻano he mea hoʻomehana wela ma waena o ka ʻili hoʻokuʻu a me ke kua. Ke hoʻohālikelike ʻia me ka radiator paʻa, ua pōkole iki ka manawa preheating. ʻO kaPanel Mea Hoʻomehana Keramika InfraredʻO ka mahana hana kiʻekiʻe loa he 630 ° C, ʻo ka awelika o ka mana uila o ka ʻili a hiki i ka 38.4KW/m², a ʻo ka pae mana hoʻomehana mai 60W a 600W.
Nā Hiʻohiʻona Huahana
1. Hoʻolālā maʻamau: Anakahi hana 230 volts, hana hoʻoheheʻe hakahaka seramika, lōʻihi o ka uea 85 mm.
2. Radiator thermocouple i kūkulu ʻia: ʻO ke kumu hoʻohālike thermocouple ʻano K (NiCr-Ni) i kūkulu ʻia ʻo T-HFS,T-HFS/ 1,T-HFS/2,T-HFS/4, ka lōʻihi o ke kaula hoʻohui thermocouple 100 mm.
3. Hoʻopilikino ʻia: Mana kūikawā, uila hana kūikawā, uea hoʻolōʻihi, mea hoʻohui uea ʻano "O"
Nā Hoʻohana Huahana
1. Hoʻomehana ʻana i loko o kahi ʻakika a me ka alkali (e laʻa, ka hana ʻana i nā kāmaʻa, ka lipine, ka hoʻomehana ʻana i ka plywood).
2. Ka haʻalulu a i ʻole ka hopena o ke kino umu nui (e laʻa: mīkini palaki vacuum, mīkini hana kaomi wela)
3. Hoʻomehana wikiwiki no ka mamao pōkole (laʻana: umu hoʻomaloʻo ʻīnika paʻi, papa hoʻoponopono papa kaapuni, papa hoʻomehana uila). A me nā ʻoihana ʻē aʻe o ka hoʻomehana ʻana i ka radiation infrared
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












