| Inoa o ka meaʻai | 242044113 ʻElemene Hoʻoheheʻe Hau Paʻahau |
| Ke kū'ē'ē ʻana o ka palekana o ka moku'āina haumākū | ≥500MΩ |
| Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wela humid | ≥30MΩ |
| Ka Leakage State Humidity | ≤0.1mA |
| Ukana ʻIli | ≤3.5W/cm2 |
| Anawaena o ka paipu | 8.0mm |
| ʻĀpana Helu. | 242044113 |
| Ka uila kūpaʻa i ka wai | 2,000V/min (mahana wai maʻamau) |
| Mana | 450W |
| Uila uila | 115V |
| Kumu hoʻohālike kikowaena | i hōʻike ʻia ma ke kiʻi |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana ma ka pahu |
| Ka nui o ka pahu | 100 ʻāpana |
| Palapala hōʻoia | CQC/CE |
| ʻElemene Hoʻomehana Hoʻoheheʻe Hau Pahu Hau; helu ʻāpana 242044113. Hoʻolālā ʻia e kūpono i nā ʻano pahu hau kikoʻī i hana ʻia e Electrolux e like me Crosley, Frigidaire, Gibson, Kelvinator. | |
Hana ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe i ka paipu kila kila kiʻekiʻe 304 a me ka mea pauka magnesium oxide i hoʻololi ʻia i ke ʻano kiʻekiʻe, e kulou ana i ka paipu i ka nui o ke kumu hoʻohālike; Ua hoʻāʻo piha ʻia ma ka hale hana a ua kūlike me nā kūlana OEM e hōʻoia i ka hana lōʻihi a me ka maikaʻi.
Ua hoʻopaʻa ʻia ka mea hoʻomehana defrost i loko o ka pahu, 100pcs no ka pahu pepa.
Hoʻomaka ʻia ke kaʻina hana hoʻomehana hoʻoheheʻe hau i ka pahu hau ma kahi timer a i ʻole ma o kahi ʻōnaehana hoʻokele adaptive. I ka hala ʻana o ka manawa, i ka wā e holo ana ka pahu hau, kūkulu ʻia ka hau a me ka hau ma luna o nā ʻōwili evaporator, e hōʻemi ana i ko lākou pono. Ke hoʻomaka ka kaʻina hana hoʻoheheʻe, hoʻouna ʻia kahi hōʻailona i ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe, kahi i loaʻa pinepine ma ka ʻōwili evaporator. Hana ʻia ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe me ka mea alakaʻi e hoʻopuka i ka wela ke hele kahi au uila ma o ia mea. Ke hoʻomaka ʻia, hoʻomaka ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe e wela. Hoʻomehana ka wela i hana ʻia e ka mea hoʻomehana hoʻoheheʻe i ka ʻili o ka ʻōwili evaporator, e hoʻoheheʻe ana i ka hau a me ka hau i hōʻiliʻili ʻia. Ke hoʻoheheʻe ʻia ka hau, lilo ia i wai e kahe ana i lalo o kahi kahawai hoʻoheheʻe a i ʻole ka pā a i ka hopena e mahu. Hoʻopau kēia kaʻina hana i ka hau mai nā ʻōwili a hōʻoia i hiki iā lākou ke hoʻomaʻalili pono i ka pahu hau.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













