| Inoa o ka meaʻai | ʻElemene Hoʻomehana Keramika Infrared 220V/230V |
| Mea Hana | Keramika |
| Uila uila | 12V-480V, hiki ke hoʻopilikino ʻia |
| Ka nui o ka wattage | 125-1500W a i hoʻopilikino ʻia paha |
| ʻAno | Pālahalaha/Piʻo/Pūpū |
| ʻElemene uea kūpaʻa | Ni-Cr a i ʻole FeCr |
| Pae nalu pono | 2 a 10 um |
| Ola hana awelika | A hiki i 20,000 hola ma muli o nā kūlana |
| Thermocouple kūloko | ʻAno K a i ʻole J |
| Hoʻohana | Mea Hoʻomehana Keramika Infrared |
| Nā wahi anuanu | Ma muli o ka lōʻihi a me ke anawaena 5-25mm |
| Ka mamao o ka radiation i manaʻo ʻia | 100mm a i 200mm |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi pahu |
| Waihoʻoluʻu | ʻeleʻele, keʻokeʻo, melemele |
| ʻO Jingwei heater ka mea hana mea hoʻomehana ʻoihana, hiki ke hoʻopilikino ʻia kā mākou mau mea hoʻomehana āpau e like me kāu mau koi. No ka ʻElemene Hoʻomehana Ceramic Infrared, loaʻa iā mākou kekahi nui o ka waihona e like me ka papa ma lalo nei, inā pono ʻoe e hoʻopilikino ʻia ka nui, hiki iā ʻoe ke hoʻouna mai iā mākou i ka leka uila me kāu mau kikoʻī hoʻomehana a e hāʻawi mākou iā ʻoe i ke kumukūʻai maikaʻi loa ma hope o kāu nīnau. Hiki ke hoʻohui ʻia ka mea hoʻomehana keramika infrared me ke ʻano K a i ʻole J Thermocouple, ʻo ka pūʻolo maʻamau he hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi pahu. | |
1. Hoʻolei ʻia ka laina mana, ʻaʻohe oxidation, kūpaʻa hopena, ola mau loa, hiki ke hoʻomalu i ka mahana o ka monomer, hiki ke hoʻonohonoho a hoʻomehana ʻia, hoʻonohonoho mānoanoa, i luna a i lalo hema a me ka ʻākau, hiki ke loaʻa kahi mahana like kūpono, mahana like, ʻaʻohe glaze kala.
2. Mea Hoʻomehana Keramika Infrared me ka nui maʻamau ʻoihana, ka uea hoʻomehana ʻilikai a me nā hiʻohiʻona ʻē aʻe o ka uea grid like
3. ʻO ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe loa, ʻaʻole pahū ka mahana kiʻekiʻe, palekana a hilinaʻi hoʻi.
4. ʻO ka helu hoʻolālā mai 125W a 500W, ʻo ke kiʻekiʻe o ka mahana hana he 800 ℃, a ʻo ke kiʻekiʻe o ka mana wela he 66KW/m²
5. Hoʻonui ka hoʻolālā ʻili piʻo i ka mamao ma waena o ke kua o ka mea hoʻomehana keramika infrared a me ke kūlana hoʻonohonoho, a kūpono hoʻi i ke kau ʻana o ka ʻōnaehana hoʻomehana pōʻai a arc paha. He mōʻaukala lōʻihi kēia mea hoʻomehana i ka mea hoʻomehana infrared keramika a paʻa loa kāna hana.
1. Hiki ke koho ʻia ka mea hoʻomehana keramika infrared me ka thermocouple, hiki ke koho ʻia ka thermocouple i ke ʻano K, ʻano J
2. Hiki i ka pad Heater Ceramic Infrared ke hāʻawi i nā kikowaena uila seramika kiʻekiʻe o kā mākou hui a me nā kikowaena kila kila mānoanoa.
3. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui kūikawā a me nā kikoʻī uila o ka mea hoʻomehana seramika Infrared e like me nā koi o ka mea kūʻai aku.
1. Hoʻomehana ʻana i loko o kahi ʻakika a me ka alkali (e laʻa, ka hana ʻana i nā kāmaʻa, ka lipine, ka hoʻomehana ʻana i ka plywood).
2. Ka haʻalulu a i ʻole ka hopena o ke kino umu nui (e laʻa: mīkini palaki vacuum, mīkini hana kaomi wela);
3. Hoʻomehana wikiwiki no ka mamao pōkole (laʻana: umu hoʻomaloʻo ʻīnika paʻi, papa hoʻoponopono papa kaapuni, papa hoʻomehana uila). A me nā ʻoihana ʻē aʻe o ka hoʻomehana ʻana i ka radiation infrared.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











