| Inoa o ka meaʻai | 220V SS304 Mea Hoʻomehana Paipu Finned Air |
| Uila uila | 110V 220V 380V |
| Mana | i hoʻopilikino ʻia |
| Mea Hana | kila kila 304 |
| ʻAno | pololei, U, W, a i ʻole kekahi ʻano ʻē aʻe |
| Ka nui | i hoʻopilikino ʻia |
| Anawaena o ka paipu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Palapala hōʻoia | CE, CQC |
| 1. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka kikoʻī o ka Finned Tube Heater e like me nā koi o ka mea kūʻai aku, ʻAno pololei mākou, ʻano U, ʻano M a me nā ʻano maʻamau ʻē aʻe. Hiki ke hoʻolālā ʻia ka nui / mana / voltage, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i ka nui, nā laʻana kumu a i ʻole ke kaha kiʻi ma mua o ka nīnau ʻana. 2. He hale hana ʻoihana ʻo JINWEI he mea hoʻomehana, ʻoi aku ma mua o 25 mau makahiki o kā mākou hana maʻamau no ka mea hoʻomehana, ʻo kā mākou huahana nui ka mea hoʻomehana deforst, ka mea hoʻomehana umu, ka paipu hoʻomehana uila, ka mea hoʻomehana foil alumini, ka mea hoʻomehana hoʻokahe, ka mea hoʻomehana crankcase, ke kāʻei hoʻomehana silicone a pēlā aku. Inā he kānalua kāu e pili ana i ka mea hoʻomehana, hiki iā ʻoe ke hoʻokaʻaʻike mai iā mākou i kēlā me kēia manawa. | |
ʻO nā ʻāpana e hana ana i kahi paipu hoʻomehana uila ʻili, he mau paipu metala (hao a kila kila paha) no ka pūpū, nā mea hoʻokele wela no ka pauka magnesium oxide wela kiʻekiʻe, ke kaula kū'ē no ke kikowaena hoʻomehana, a me nā ʻāpana kila metala no ka poho wela i kāʻei ʻia a puni ke kino o ka paipu. Hoʻopili pololei ʻia kēia mau ʻāpana a pau a ua kau ʻia i nā nānā pono koʻikoʻi.
ʻO ka mea hoʻomehana paipu finned kahi ʻano paipu hoʻomehana uila kuni maloʻo. ʻElua ʻano nui o nā paipu hoʻomehana uila kuni maloʻo: ka hoʻomehana ʻōpala a me ka puhi maloʻo ea. Hana ʻia ke ʻano puhi maloʻo ea o ka mea hoʻomehana paipu finned i ka wā e ālai ʻia ai ka ea mai ka lawe ʻana o ka wela, kahi e hoʻopilikia ai i ka hiki o ka paipu ke hoʻokuʻu i ka wela a, ma ka huli ʻana, e hoʻopōkole i kona ola lawelawe. No laila, no ka hoʻonui ʻana i ka hiki o ke kaʻa uila ke hoʻokuʻu i ka wela,
Ka hoʻomehana ʻana i ka ea paʻa a me ka ea neʻe, e like me nā umu, nā ukana keʻena uila, ka umu, ka insulation kiln, nā lako ea hoʻoluʻu, nā mea hoʻomehana, ka hoʻomehana tunnel, nā kaʻa, ka lole, ka hale kōmahana, ka meaʻai, nā radiators puhi, nā lako hoʻomaloʻo mahiʻai, nā mea hoʻomehana duct ea, a pēlā aku.
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.














