Nā Palena Huahana
| Inoa o ka meaʻai | Mea Hoʻomehana Papa Wela Alumini 150 * 200mm |
| ʻĀpana Hoʻomehana | Paipu hoʻomehana uila |
| Uila uila | 110V-230V |
| Mana | Hoʻopilikino ʻia |
| Hoʻokahi seti | Papa hoʻomehana luna + lalo kumu |
| Uhi ʻana o Teflon | Hiki ke hoʻohui ʻia |
| Ka nui | 290 * 380mm, 380 * 380mm, a pēlā aku. |
| MOQ | 10 mau hoʻonohonoho |
| Pūʻolo | Hoʻopaʻa ʻia i loko o ka hihia lāʻau a i ʻole ka pallet |
| Hoʻohana | Papa hoʻomehana alumini |
| ʻO kaPapa Hoʻomehana Alumini no ka Mīkini Paʻi Welaka nui e like me ma lalo nei: 100*100mm,200*200mm,290*380mm380*380mm,400*500mm,400*600mm,500*600mm,600*800mm, a pēlā aku. Loaʻa iā mākou ka nui nuipā kaomi wela alumini, e like me 1000 * 1200mm, 1000 * 1500mm, a pēlā aku.nā pā wela aluminiLoaʻa iā mākou nā ʻōmole a inā pono ʻoe e hoʻopilikino ʻia nā ʻōmole, pls e hoʻouna mai iā mākou i nā kiʻi hoʻomehana alumini (pono e uku ʻia ka uku ʻōmole e ʻoe iho.) | |
400*500mm
380*380mm
400*400mm
Hoʻonohonoho Huahana
ʻO ka mea hoʻomehana wela alumini i hoʻolei ʻia he mea hoʻomehana uila me kahi mea hoʻomehana uila tubular a me kahi mea alumini alloy kiʻekiʻe e like me ka pūpū o ka die diesting. ʻO ka mahana o ka mea hoʻomehana ma waena o 150 ~ 450 degere centigrade. Hiki ke hoʻohana nui ʻia i nā mīkini plastik, poʻo make, mīkini uwea, kemika, ka laholio, ka ʻaila a me nā lako ʻē aʻe. Loaʻa i ka papa hoʻomehana alumini i hoʻolei ʻia ke ola lōʻihi, ka insulation thermal maikaʻi a me nā waiwai mechanical ikaika.
Hāʻawi mākou i ka hoʻolālā pololei a me ka hana ʻana o ka Casting Heating Plate e hoʻokō i nā koi mechanical, temperature a me ka hilinaʻi o kā mākou mea kūʻai aku. Hiki ke hana ʻia ka Casting Heating Plate me hoʻokahi a ʻoi aku paha mau mea hoʻomehana uila me ka conductivity thermal maikaʻi loa, e hoʻokō i kāu hoʻolālā kikoʻī a me nā koi hana thermal. Loaʻa kā mākou hiki ke hana mai nā nui he nui o nā platens maʻalahi i loaʻa i nā ʻoihana meaʻai a semiconductor paha i nā geometries paʻakikī e koi ana i ka mīkini lua e hoʻokō i nā koi o kāu mau ʻāpana kikoʻī.
Noi
Hoʻohana nui ʻia ka papa wela alumini i ka mīkini stamping wela, ka mīkini kaomi wela, nā mīkini plastik, ka ʻōpala, nā mīkini uwea, ka mīkini hoʻolei make alloy, ka pipeline, ka ʻoihana kemika, ka laholio, ka ʻaila a me nā lako hana ʻē aʻe.
Kaʻina Hana
lawelawe
Hoʻomohala
ua loaʻa nā kikoʻī huahana, nā kiʻi, a me nā kiʻi
Nā ʻōlelo
hāʻawi ka luna i ka manaʻo i ka nīnau ma 1-2 mau hola a hoʻouna i ka ʻōlelo kūʻai
Nā Laʻana
E hoʻouna ʻia nā laʻana manuahi no ka nānā ʻana i ka maikaʻi o nā huahana ma mua o ka hana ʻana o bluk
Hana ʻana
e hōʻoia hou i nā kikoʻī huahana, a laila hoʻonohonoho i ka hana ʻana
Kauoha
E kau i ke kauoha ke hōʻoia ʻoe i nā laʻana
Hoʻāʻo ʻana
E nānā ʻia ka maikaʻi o kā mākou hui QC ma mua o ka lawe ʻana
Hoʻopili ʻana
hoʻopili ʻana i nā huahana e like me ka mea e pono ai
Ke hoʻouka nei
Ke hoʻouka nei i nā huahana mākaukau i ka ipu o ka mea kūʻai aku
Ke loaʻa nei
Ua loaʻa kāu kauoha
No ke aha e koho ai iā mākou
•25 mau makahiki o ka hoʻokuʻu aku ʻana a me 20 mau makahiki o ka ʻike hana
•Uhi ka hale hana i kahi ʻāpana o kahi o 8000m²
•I ka makahiki 2021, ua pani ʻia nā ʻano lako hana holomua āpau, me ka mīkini hoʻopiha pauka, ka mīkini hoʻēmi paipu, nā lako kulou paipu, a pēlā aku.
•ʻO ka awelika o ka hana i kēlā me kēia lā ma kahi o 15000pcs
• Mea kūʻai aku hana like ʻole
•Pili ka hoʻopilikino ʻana i kāu koi
Palapala hōʻoia
Nā Huahana Pili
Kiʻi Hale Hana
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.
Nā Hoʻokaʻaʻike: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














