| Inoa o ka meaʻai | 120V Silicone Rubber Crankcase Heater no ke kūlana ea |
| Mea Hana | laholio silikona |
| Uila uila | 110V-240V |
| Mana | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka laulā o ke kāʻei | 14mm a i ʻole 20mm |
| Ka lōʻihi o ke kāʻei | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka lōʻihi o ke kaula alakaʻi | ʻo ka lōʻihi maʻamau he 1000mm, a i ʻole i hoʻopilikino ʻia |
| ʻAno kikowaena | i hoʻopilikino ʻia |
| ʻAno hoʻohui | puna |
| Pūʻolo | hoʻokahi mea hoʻomehana me hoʻokahi ʻeke |
| He hale hana ʻo Jingwei he mea hoʻomehana, ʻoi aku ma mua o 25 mau makahiki ma ke ʻano maʻamau o ka mea hoʻomehana silicone rubber, ʻo ka laulā o kā mākou mea hoʻomehana crankcase silicon he 14mm a i ʻole 20mm, koho ka hapa nui o ka poʻe pilikino i ke kāʻei hoʻomehana crankcase 14mm no ka compressor, inā nui loa ka mana o ke kāʻei, e ʻoi aku ka maikaʻi o ka laulā o ke kāʻei 20mm. No ka mea, ʻo ke kiʻekiʻe loa o ka mahana e hoʻolalelale i ka wikiwiki o ka ʻelemakule silicone. *** Manaʻo *** 1. ʻO ka laulā o ke kāʻei hoʻomehana 2-core he 14mm, a ʻo ka Max. Power he 100W/Mita 2. ʻO ka laulā o ke kāʻei hoʻomehana 4-core he 20mm, 25mm a me 30mm, a ʻo ka Max. Power he 150W/Mita | |
ʻO ka hana o nā mea hoʻomehana crankcase silicone rubber ka hoʻopau ʻana i nā hoʻomaka ʻana me ka ʻaila anuanu a hoʻonui i ke ola o ka compressor.
Loaʻa i ka mea hoʻomehana Jingwei kahi ʻano maʻamau o nā mea hoʻomehana no nā compressors a me nā crankcases, e laʻa no nā pamu wela ma kahi hoʻolālā me ke kaula hoʻomehana i loko o kahi ʻāpana alumini, a me ke kāʻei mea hoʻomehana silicon. Hiki iā mākou ke hoʻolako i nā lōʻihi a me nā wattages ʻē aʻe.
Kū i nā mahana ambient mai -50°C a i 200°C. Hoʻolako ʻia nā mea hoʻomehana me kahi pūnāwai coil no ka hoʻopili ʻana a puni ka crankcase compressor.
Inā he pono kūikawā kāu e pili ana i ka mea hoʻomehana hihia crank o nā compressors, e kelepona mai iā mākou no kahi hopena i hana ʻia.
1. E kulou a hoʻoluliluli me ke kūʻokoʻa e like me nā pono o ka mea hoʻomehana, a he liʻiliʻi ka noho ʻana o ka hakahaka
2. Hoʻonohonoho maʻalahi a wikiwiki hoʻi
3. Ua uhi ʻia ke kino hoʻomehana me ka insulator silicone
4. Loaʻa i ka ulana keleawe tin ka hopena o ka pale ʻana i ka pōʻino mechanical a hiki ke alakaʻi i ka uila i ka honua
5. E pale loa i ka makū
6. Hiki ke hana ʻia e like me kona lōʻihi e pono ai
7. ʻO ka hopena anu koʻikoʻi
Ma mua o ka nīnau ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻouna mai iā mākou i nā kikoʻī ma lalo nei:
1. Ke hoʻouna mai nei iā mākou i ke kaha kiʻi a i ʻole ke kiʻi maoli;
2. Ka nui o ka mea hoʻomehana, ka mana a me ke anakahi uila;
3. Nā koi kūikawā o ka mea hoʻomehana.














